İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması

Yarışma Hakkında

TEKNOFEST Teknoloji yarışmaları kapsamında İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması düzenlenmektedir.

İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması'na, Türkiye ve yurt dışında öğrenim gören tüm ilköğretim, ortaokul, lise ve üniversite öğrencileri ve yetişkinler katılabilir. Yarışmaya bireysel katılım sağlanabileceği gibi, grup olarak da başvuru yapılabilir.Mezun Seviyesine firmalar veya girişimler takım olarak yarışmamıza başvuru yapabilirler.

Yarışma kapsamında bireylerin sosyal sorumluluk bilincini teknolojik bilgi ve birikimleriyle entegre edip topluma fayda sağlayacak projeler ortaya çıkarmaları amaçlanmaktır. İnsan hayatını etkileyen her alanda yapılacak yenilik ve teknolojik gelişme ile uygulanabilir projelerin hedefinde; yararlılık, topluma fayda ve kolaylık yer almaktadır. Bu doğrultuda projeler değerlendirilip uygulamaya konulacaktır. Aynı zamanda teknolojik ve ekonomik açıdan dezavantajlı bölgelerde sağlık ve ilk yardım,Engelli dostu, afet yönetimi ve sosyal inovasyon alanlarına ilişkin sorunları çözmek, bu bölgelerde hayatı kolaylaştırmaya yönelik çalışmalar ortaya koymak teknolojileri özgün ve millî kaynaklar ile hayata geçirmek temel hedeftir.

Yarışma Kategorileri:

 • Sağlık ve İlk Yardım
 • Afet Yönetim
 • Engelli Dostu
 • Sosyal İnovasyon

alanlarında olmak üzere 4 (dört) farklı kategoriden oluşur. 

Değerlendirme; Proje Ön Değerlendirme Raporu, Proje Detay Raporu ve yarışma puanlaması olarak olarak üç farklı aşamada yapılacaktır. Proje Ön Değerlendirme Raporu ve Proje Detay Raporu dosyalarını göndermeyen takımlar yarışmaya katılmaya hak kazanamayacaklardır.

Şartnamede verilen bilgiler haricinde, yarışma hakkında sormak istediğiniz diğer sorular için İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI GRUBU linkinden ilgili mail grubuna üye olmanız gerekmektedir. Soracağınız sorular ve bu sorulara verilecek olan cevaplar, mail grubunun diğer üyelerinin de görebileceği şekilde açık olacaktır. Yarışmacıların hazırlamaları gereken raporlara ilişkin şablonlar ilerleyen tarihte TEKNOFEST web sitesi üzerinden duyurulacaktır.

Yarışma Son Başvuru Tarihi 15 MART!


İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışma Şartnamesi

İndirmek İçin Tıklayınız.

Açıklama Tarih
Yarışma Son Başvuru Tarihi 15 Mart 2021
Proje Ön Değerlendirme Raporu ve Proje Tanıtım Videosu Son Teslim Tarihi 13 Nisan 2021
Proje Ön Değerlendirme Raporu ve Proje Tanıtım Videosu Sonuçlarına göre Ön elemeyi Geçen Takımların Açıklanması 1-5 Haziran 2021
Proje Detay Raporu Son Teslim Tarihi 30 Haziran 2021
Proje Detay Raporu Sonuçlarının, Maddi Destek Kazanan ve Finale Kalan Takımların Açıklanması 25-30 Temmuz 2021
TEKNOFEST 21-26 Eylül 2021

MALZEME VE MADDİ DESTEK

S: Bu form prototip maliyetleri (malzeme+kırtasiye+sarf...vb) için dolduruluyor değil mi? Eğer finale kalınırsa ulaşım konaklama gibi giderler için sonra mı temasa geçilecek?
C: Belirttiğiniz gibidir. Ulaşım - konaklama için sonra iletişime geçilecektir.


RAPORLAMA

S: Ön değerlendirme formu içerisine öğrenci ve danışman belgelerini eklememiz gerekiyor mu?
C: Bu belgeler ikinci rapor aşamasında alınacaktır.


S: Formlarımı nasıl gönderebilirim?
C: Kullanıcı adınız ve şifrenizle mailinizde belirtilen link üzerinden kys sistemine girerek belgelerinizi yükleyebilirsiniz.


S: Raporun maliyet kısmına prototip maliyeti mi girilecek yoksa hayata geçirilmesi durumunda kullanılacak tahmini bütçe mi girilecek?
C: Proje içeriğine göre dediğiniz husus değişiklik gösterebilmektedir fakat genel anlamda maliyet olarak prototip içindir.


S: İnsanlık Yararına Teknoloji Ön Değerlendirme Formunda verdiğimiz bilgileri Proje Detay Raporunda hangi oranda değiştirebiliriz? Tasarım farklılıkları puan kaybına neden olur mu?
C: Değişim yapmanızda bir sakınca bulunmamaktadır fakat lütfen değiştirdiğiniz kısımları proje detay raporunda kısaca belirtiniz.


S: Ben sağlık ve ilk yardım kategorisine tek katıldım ve ön elemeyi geçtim PDR raporunda istenilen takım üye bilgilerinde takım liderine kendimi yazabilir miyim? 
C: Takım lideri olarak kendinizi yazabilirsiniz. 


S: Akademik danışmanım velim olsa herhangi bir sıkıntı olur mu? 
C: Akademik danışmanınız veliniz olabilir ancak görevlendirme belgesinin doldurulması gerekmektedir yani bir eğitim kurumunda görev alıyor olması gerekmektedir. 


S:Tek katıldığım için görevlendirme belgesine ve öğrenci belgesine ihtiyaç var mıdır?
C: Öğrenci belgesini yüklemeniz gerekmektedir.


S: Proje detay raporunda hem 7. hem de 9. madde de bütçe planı ve çalışma planı istenmektedir. ikisine de aynı bilgileri yazmak doğru mudur?
C: 7. Madde bütçeden ayrıntılı bahsetmeniz gereken maddedir, 9. madde risklere bağlı bütçedeki değişimlerden bahsedebilirsiniz.


S: Proje için maddi destek talebinde bulunmak için ayrı bir form doldurmak mı gerekiyor. PDR raporundaki maliyet tablosu maddi destek isteme tablosu olarak da değerlendirilecek midir? 
C: Sizlere malzeme ve desteklerinizi belirtebileceğiniz form linkler gönderilecektir.


S: Danışman  ve görevlendirme belgeleri üniversiteliler için zorunlu mu?
C: Takımın bir danışmanı olması üniversite seviyesi için zorunlu değildir fakat tayin etti iseniz belgeyi vermeniz beklenmektedir.


S:Deneyap’tan katılıyoruz; Danışman, Görevlendirme ve Öğrenci belgelerini Deneyap Atölyesinin bulunduğu Gençlik Merkezi Sorumlusu mu imzalayacak? Yoksa öğrenciler öğrenci belgelerini eğitim gördükleri liselerinden mi imzalı alacak?
C: Öğrenci belgelerini devam ettikleri okuldan almaları gerekmektedir. Danışmanlık belgesini ve görevlendirme belgelerini DENEYAP verebilmektedir.


KATILIM

S: öğrencilerimiz son sınıftayken başvuru yapıp yarışma zamanı mezun statüde olsa da gelebiliyorlar mı?
C: gelmelerinde bir sakınca yoktur.


S: Okul değişikliğinden dolayı öğrencinin projeye katılamayacak olması ve festivale gelemeyecek olması takım adına sorun teşkil eder mi?
C: Sorun olmayacaktır.


S: Takım olarak danışman hocamız olmadan yarışmaya katılmaya karar verdik. Takım bilgilerini formla yollarken danışman bölümüne takım üyelerimizden birinin ismini ekledik. Takımdaki her üye 18'in yaşın üstündedir fakat  sadece Takım Üyesi 1, Takım Üyesi 2, Takım Danışmanı adı altında 3 farklı doldurulması gereken alan olduğu için danışman bölümüne de takım üyesi bilgileri verdik bir problem teşkil eder mi?
C: 18'den büyük olduğunuz için danışmansız üç kişi ekleyebilirsiniz. Danışman bilgisi kısmına üçüncü üyeyi ekleyebilirsiniz.

S: Raporlamalar ile ilgili genel bir bilgi verir misiniz?
C: Yarışma kapsamında takımların, Ön Değerlendirme Formu, Proje Detay Raporu  (PDR) olmak üzere 2 farklı rapor hazırlamaları gerekmektedir. Ön değerlendirme sonuçlarına göre bir ön eleme gerçekleşecektir. PDR sonuçlarına göre ise; yarışmadan elenen takımlar, maddi destek almayı hak eden takımlar ve maddi destek almadan yarışmaya devam edebilecek olan takımlar belirlenecektir. 


 

S: Teknoloji yarışmasına başvuru yaptığımda, destek talebine de başvuru yapmış oluyor muyum, destekler hakkında bilgi verebilir misiniz ?

C: Hayır. Yarışmaya başvurmak ile, başvurduğu yarışma ile alakalı olarak destek talebinde bulunmak birbirinden farklı şeylerdir. Takımların destek talepleri rapor yükleme esnasında açılacak olan sayfa üzerinden alınacaktır. Gerçekleştirilen destek başvuruları, ilgili yarışmanın Danışma ve Değerlendirme Kurulu tarafından değerlendirmeye tabi tutulacak ve uygun görülen takımlara destek verilecektir. Destek başvurusunda bulunmak, kesin olarak destek alınacağı manasına gelmemektedir. Maddi destek başvurularından sonra destek almaya hak kazanan takımlardan IBAN NO istenecek ve destek miktarı hesaplara yatırılacaktır. Maddi destek almaya hak kazanan takımlara eşit miktarda destek sağlanması söz konusu değildir. Destek miktarları ve alınacak malzemelerin değerlendirilmesinin ardından bir üst limit belirlenecektir. Takımların talep listeleri ve raporları değerlendirilerek verilecek maddi destek miktarı belirlenecektir.

S: KYK'da konaklama ve ulaşım formunda kayıtlı olmayan kişiler ücreti ödenerek kalabilecek mi?
C: Formda kayıtlı olmayan kişiler ücret ödese dahi KYK'da kalamayacaktır.


S: Konaklamayı kendi imkanlarımızla gerçekleştirebilir miyiz?
C: Hayır, teknofest bünyesinde bulunan herkes belirlenen yerlerde kalmak zorundadır.

S: Ulaşım güzergahımızı kendimiz belirleyebiliyor muyuz?
C: ilgili form süreleri dolduktan sonra yarışmacılar aranarak bilet bilgileri ve çeşidi hakkında bilgilendirme yapılacaktır, ulaşım bizim belirlediğimiz güzergah üzerinden olacaktır.


S:Yarismaya kendi aracimizla gelmek istersek maddi destek saglanma durumu soz konusu olabilir mi ?
C:Ulasim destegi sadece bilet olarak saglanmaktadir. Ek olarak yakit vs. destekler saglanmayacaktir.

Ön Değerlendirme Raporu Şablonu

İndirmek İçin Tıklayınız.

Proje Detay Raporu Şablonu

İndirmek İçin Tıklayınız.

Yarışma Dokümanları

AFET YÖNETİMİ ÜNİVERSİTE SEVİYESİ

İndirmek İçin Tıklayınız.

AFET YÖNETİMİ ÜNİVERSİTE SEVİYESİ

İndirmek İçin Tıklayınız.

AFET YÖNETİMİ ÜNİVERSİTE SEVİYESİ

İndirmek İçin Tıklayınız.

SAĞLIK ÜNİVERSİTE SEVİYESİ

İndirmek İçin Tıklayınız.

SAĞLIK ÜNİVERSİTE SEVİYESİ

İndirmek İçin Tıklayınız.

SAĞLIK ÜNİVERSİTE SEVİYESİ

İndirmek İçin Tıklayınız.

AFET YÖNETİMİ İLKOKUL/ORTAOKUL SEVİYESİ

İndirmek İçin Tıklayınız.

AFET YÖNETİMİ İLKOKUL/ORTAOKUL SEVİYESİ

İndirmek İçin Tıklayınız.

AFET YÖNETİMİ İLKOKUL/ORTAOKUL SEVİYESİ

İndirmek İçin Tıklayınız.

SAĞLIK İLKOKUL/ORTAOKUL SEVİYESİ

İndirmek İçin Tıklayınız.

SAĞLIK İLKOKUL/ORTAOKUL SEVİYESİ

İndirmek İçin Tıklayınız.

SAĞLIK İLKOKUL/ORTAOKUL SEVİYESİ

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Lise Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Lise Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Lise Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Lise Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Lise Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Lise Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Lise Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Lise Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (Lise Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)

İndirmek İçin Tıklayınız.

ÜNİVERSİTE SOSYAL İNOVASYON KATEGORİSİ(2020)

Sıra Takım Adı
1 CENGALYON: Son Teknoloji Bükücüleri
2 ARTEMİS
3 YuSi
4 PELERİN
5 Mellutus
6 TeknoBoss01
7 YTUBIOMECHATRONICS/YR
8 Medikonia
9 Stajyer
10 dronenigma
11 ROBOBIKE
12 Spektrum
13 TheKEY
14 HelperT
15 SenSoft
16 HRÜ Genç Girişimciler Takımı
17 Platon
18 Voice of The Voiceless
19 Pırıltılı Gözler
20 MSM BioTech
21 Altair
22 FULLINLIGHT

ÜNİVERSİTE SAĞLIK(2020)

Sıra Takım Adı
1 YTÜ Biyomekatronik / SDİ
2 Simplicity
3 PROFELSAN
4 MEDICA-T
5 EJDER
6 Hooketech
7 Veinüs
8 CANKAT
9 Has Mühendisler
10 DİL İLE KONTROL
11 AKTİF OMURGA
12 Nano Buluş
13 SSPL Incubation Centre
14 MANAS
15 SAFİNAZ YOLLARDA
16 Nano Buluş 2
17 Nano Buluş 3
18 FIGHTER SOUND
19 BRAINWAVE
20 PediFiz
21 ASR Coating TEAM
22 Flapping Bird
23 burak çil
24 BioTech
25 parsiyel idea
26 TıbKomp

ÜNİVERSİTE AFET KATEGORİSİ(2020)

Sıra Takım Adı
1 Triquetra
2 IEEE IOT Takımı
3 Kök 3
4 BAYBARS
5 VATOZ TAKIMI
6 Aksoy
7 Softart
8 Ekip 6.8
9 sensöndür
10 MttbAirTeam
11 Orion
12 AIR PARSY
13 Techno-Marmara
14 Katay Deprem Takımı
15 Suffa-06
16 Omü-DAM
17 İTÜ Otonom Tekne Takımı
18 Takım AG (Afet Gözcüleri)
19 Braket
20 Tulgay
21 Yıldırım
22 VEGA
23 Karya
24 BTU PRAISE
25 APEX ROBOT GRUP
26 TEKNOBAK
27 TR-Alive
28 DÜYET

LİSE SOSYAL İNOVASYON KATEGORİSİ(2020)

Sıra Takım Adı
1 Limyra Yazılım Geliştirme Takımı
2 BASE
3 ROBOKOD BUCA
4 BRAINOFSNK
5 ELBİLSEMBTB2
6 BaRe
7 CASTORFİBER
8 KodQ
9 UYGULAMA YÖNETİCİLERİ
10 Orenda
11 SÖYLENTİ DEDEKTİFLERİ
12 BIOBABYSNK
13 VITECH
14 NANO TECH TEAM
15 EYÜP ENGELSİZ YAŞAM
16 TürKod
17 Parlak Yıldızlar
18 AGİLE
19 TBAL PARS BİLİŞİM KULÜBÜ
20 BALBİLTEK
21 Bilim Yolcuları
22 erbaş
23 GENÇ YAPICILAR
24 2 HECELİLER
25 META
26 ANKA
27 Yetkin
28 ENGELLERİ KALDIRALIM TK.
29 ENGEL TANIMAYANLAR
30 Alfa-D
31 Engelsiz Hayat

LİSE SAĞLIK (2020)

Sıra Takım Adı
1 KaMu1983
2 SmartCounter
3 Aesculapius
4 MGK TEAM
5 Radioactive
6 ANDRONOVA
7 MÜNFERİT
8 LACTOBACİLLER
9 Natural Winner
10 Laiba
11 ANTİFUNGALLER
12 Hayal-Et
13 UV-ABC
14 AMETAL-Ultrason Probu
15 Team Shock Wave
16 SENSÖR
17 POWERPUFF BORS
18 ŞAHİNBEY TOBB TEKNOLOJİ TAKIMI
19 Fluke Masters
20 Abeltus
21 BigBang
22 Antiağı
23 TeknoMedicine
24 The Active Generation (TAG)
25 Team Anthocyanin
26 MAKTEK
27 Fatima Bilal Ahmad
28 2 sos
29 wing of the sea
30 TETRAPOD
31 Şair Şeyhi
32 Astes Sakızı
33 KARDELEN
34 RADYO-VERA TAKIMI
35 Karaelmas
36 Teknobez
37 Kompea
38 Mısırcılar
39 Tavukayakçıları
40 SAĞLIKTA İNOVASYON
41 H.A.L.Scutoid
42 Medi-KOD
43 hidroksiapatit
44 şevval
45 Baklava Arıları
46 A Kill Ya!

LİSE AFET KATEGORİSİ(2020)

Sıra Takım Adı
1 Şahinbey Bilişim Yıldızları
2 Life Locaters
3 3E Proje Takımı
4 Göktürk
5 Kanuni Afad
6 Karadeniz'in REUS'u
7 FOX
8 BOZKURT
9 MHÇ
10 Entegre Devre
11 CevreTekno
12 PGM Coders
13 AKOM
14 Grup SMS
15 Alanya Deneyap Team
16 BİLİM KAHRAMANLARI
17 F-CLUB
18 AFSU
19 AKINALP
20 Engelli Dostu
21 ANADOLU FEDAİ TAKIMI
22 SNK 3
23 Giresun Gençlik Spor Afet Timi
24 BURUC HAVACILIK VE UZAY
25 ASPAR
26 KETRİS
27 Alpha Team
28 Rafıks
29 RoboWolf01
30 GİRİFT
31 Betelgeuse
32 Fusion Robotic
33 Altan
34 The Rampage
35 Talıa Ayesha
36 DRONEMAN
37 Pembe Kasket
38 ENGEL TANIMAYANLAR
39 Fire Out Team
40 Evolution of Technology
41 Şahinbey Gazi
42 Karasu ŞHKMTAL Yazılım Ekibi

İLKOKUL VE ORTAOKUL SOSYAL İNOVASYON KATEGORİSİ(2020)

Sıra Takım Adı
1 PİKSEL MÜHENDİSLERİ
2 TEKNO DAHİLER
3 BİLİM ÖTESİ
4 OKKA
5 Musti
6 Bilim Kupası
7 TEKNO X
8 DUST BUSTERS
9 TEKNO İYİLER
10 ENGEL TANIMAYANLAR
11 Engel Tanımazlar
12 Owesome Blossom
13 TEKNO KIZLAR BOLU
14 ÇORLUBİL
15 Harika scientist
16 Tekno75
17 HASSAS KALPLER
18 RobotÇU
19 Zainab
20 El-Cezeri
21 Alev_43
22 ArduHürriyet19558
23 Tech Cats
24 ArduHürriyet24591
25 AQUA GENERATION
26 ArduHürriyet26182
27 AERobotics
28 ALP-AY
29 Poly-cultural
30 AXA 27
31 Electric Bengoes
32 ArduHürriyet25802
33 GOOD GENES
34 ArduHürriyet24435
35 ROOSHAN-E-FATIMA AND TALBIYA
36 The Bio Hazards
37 Çılgın Kaşifler
38 TÜRKİYENİN ÇOCUK REHBERLERİ
39 Blatu
40 ArduHürriyet24699
41 Teknokartallar
42 ArduHürriyet24332
43 Ağır Okul Çantası Müzdaripleri
44 ANGEL OF VENUS
45 Listen O Learner
46 UMAMAH AND ROOSHANE
47 Alfa
48 Fire Hawk
49 Science Wizards
50 ZAFFIR AND MUSA
51 Magna
52 Maria Ubaid
53 TEKNOSTARS
54 GENAS

İLKOKUL VE ORTAOKUL SAĞLIK(2020)

Sıra Takım Adı
1 MELEKLER
2 Radyasyon Savar
3 Andromeda
4 ALANYA BİLİM SANAT TAKIMI-2
5 İnci Diş
6 ORİON
7 Fly Fairy
8 Bağcılar Enderun Kaşifleri
9 Atomik Reaktörler
10 ÇANAKKALE 1915
11 TDG
12 Ares Steam
13 ŞAHİNBEYLİ BELKIS
14 The Medicose
15 ÖYKÜ
16 Takım 4
17 Wajeeha Azam
18 ENZİMATÖR
19 GENÇSELAM
20 Orion
21 ATMOSFER
22 ANTİ VİRÜS MUHAFIZLAR
23 Emir Abdülhamid ÖZSOY
24 Mercury Feats
25 Çifte Yıldırım
26 ŞAHİNBEY CANKURTARAN
27 ÖZBİLGİ
28 Radyo-Kids
29 Türk ID
30 LIFE SAVERS
31 E.R BİLİM TAKIMI
32 ŞAHİNBEY DİNAMİKLERİ
33 THE UV Rays Protectors
34 ALBATROS
35 Phoenix
36 Şehitkamil
37 Lunar Rovers
38 The Inventors of PTM
39 PTM ROBO
40 Game Changer
41 A Kill Ya!
42 ŞAHİNBEY'İN TEKNOLOJİ KAPTANLARI
43 Dyestuff
45 TASARIMCI YILDIZLAR
46 Thymbra Spicata
47 Robotik
48 AkSan
49 Procyon_50
50 Lirem Medikal
51 ARILAR
52 RED DRAGONS
53 ŞAHİNBEY'İN TEMİZLİK ROBOTU
54 Düşünmeye DEVA'm
55 Şehit Mahmut Söylemez
56 PROCYON2
57 ÖLÜMSÜZ BİLEKLİK
58 DepDep37
59 EREĞLİ BİLSEM ROBOTİK GRUBU
60 ŞAHİNBEY-ŞEHİT POLİS MEHMET ÇELİK

İLKOKUL VE ORTAOKUL AFET KATEGORİSİ(2020)

Sıra Takım Adı
1 Miselyum Team
2 MEZUROBO
3 Kaptan Pilotlar
4 MİLENYUM BİLGİNİ
5 MAKERİKO
6 teknosu-fi
7 GENÇ MUCİTLER
8 Orman Bekçileri
9 ŞAHİNBEY KÜÇÜK BEDENLERDE BÜYÜK FİKİRLER
10 KÜÇÜK MÜHENDİSLER
11 Minik Mucitler
12 Kurşun
13 Şahinbey Bilsemin Bilginleri
14 koderdemli
15 ROBO LAZERS
16 GENÇ CEZERİLER
17 gazirobotik
18 NAMİB
19 KAŞİFLER
20 KAR SAVAŞÇILARI
21 NEVA2
22 Son Hava Temizlikçileri
23 FOREVER TECH
24 Makif Beyin Takımı-2
25 Mecanum
26 YENİBİLSEMCİLER
27 KOCAOĞLU
28 Harika İşler Takımı
29 Gökyüzü Kahramanları
30 Fuat Sezginin Öğrencileri
31 Yenilikçi ve Yaratıcı Genç Bilimciler
32 okyanus
33 KADRO
34 ORİON
35 KAK Takımı

2021

Derece Takım Adı
1- Afet Yönetimi (İlkokul - Ortaokul) EMERGENCY TEAM
2- Afet Yönetimi (İlkokul - Ortaokul) IOT SAKARYA
3- Afet Yönetimi (İlkokul - Ortaokul) MALATYABEYİNTAKIMI
1- Afet Yönetimi (Lise) A06 OSMANİYE İHAFAİYESİ
2- Afet Yönetimi (Lise) QUARTET OF SCİENCE
3- Afet Yönetimi (Lise) OSMANİYE GENÇLİK MERKEZİ TEKNOLOJİ TAKIMI
1- Afet Yönetimi (Üniversite Ve Üzeri) FİLİKAELÇİ
2- Afet Yönetimi (Üniversite Ve Üzeri) VEFA HAVACILIK
3- Afet Yönetimi (Üniversite Ve Üzeri) MİKROHOBİST
1- Sağlık (İlkokul - Ortaokul) KOD VADİSİ
2- Sağlık (İlkokul - Ortaokul) KALEKOD
3- Sağlık (İlkokul - Ortaokul) HAZEL
1- Sağlık (Lise) AHİ YUNUS EMRE
2- Sağlık (Lise) ADAXY
3- Sağlık (Lise) KAİDEN TEAM
1- Sağlık (Üniversite Ve Üzeri) SELÇUK MED SOS
2- Sağlık (Üniversite Ve Üzeri) CANKAT
3- Sağlık (Üniversite Ve Üzeri) ROBOVİSİON
1- Engelli Dostu (İlkokul - Ortaokul) ENGELSİZLER
2- Engelli Dostu (İlkokul - Ortaokul) TEAM SİHO
3- Engelli Dostu (İlkokul - Ortaokul) BİLİMAVCILARI
1- Engelli Dostu (Lise) ENKA_ENGELLİ DOSTLARI
2- Engelli Dostu (Lise) EGELİ YİĞİT EFELER
3- Engelli Dostu (Lise) EYLÜLLER
1- Engelli Dostu (Üniversite Ve Üzeri) TİD3B
2- Engelli Dostu (Üniversite Ve Üzeri) SİGUN
3- Engelli Dostu (Üniversite Ve Üzeri) MÜNHASIR
1- Sosyal (İlkokul - Ortaokul) DİJİTALRED
2- Sosyal (İlkokul - Ortaokul) SÜPER BİLİM
3- Sosyal (İlkokul - Ortaokul) SORUNSAVAR
1- Sosyal (Lise) İRONİSM
2- Sosyal (Lise) WONDER
3- Sosyal (Lise) OYM
1- Sosyal (Üniversite Ve Üzeri) BAYKOCA FEZAKADI TEKNOLOJİ TAKIMI
2- Sosyal (Üniversite Ve Üzeri) ECREL TEKNOLOJİ
3- Sosyal (Üniversite Ve Üzeri) SOCİAL-TECH

2020

Derece Takım Adı
1. Sosyal Inovasyon ( Üniversite ) CENGALYON: Son Teknoloji Bükücüleri
2. Sosyal Inovasyon ( Üniversite ) ARTEMİS
3. Sosyal Inovasyon ( Üniversite ) YuSi
1. Sosyal Inovasyon ( Lise ve Bilim Sanat ) Limyra Yazılım Geliştirme Takımı
2. Sosyal Inovasyon ( Lise ve Bilim Sanat ) BASE
3. Sosyal Inovasyon ( Lise ve Bilim Sanat ) ROBOKOD BUCA
1. Sosyal Inovasyon ( Ortaokul ve Bilim Sanat) PİKSEL MÜHENDİSLERİ
2. Sosyal Inovasyon ( Ortaokul ve Bilim Sanat) TEKNO DAHİLER
3. Sosyal Inovasyon ( Ortaokul ve Bilim Sanat) BİLİM ÖTESİ
1. Afet ( Ortaokul ve Bilim Sanat) Miselyum Team
2. Afet ( Ortaokul ve Bilim Sanat) MEZUROBO
3. Afet ( Ortaokul ve Bilim Sanat) Kaptan Pilotlar
1. Afet ( Lise ) Şahinbey Bilişim Yıldızları
2. Afet ( Lise ) Life Locaters
3. Afet ( Lise ) 3E Proje Takımı
1. Afet ( Üniversite ) Triquetra
2. Afet ( Üniversite ) IEEE IOT Takımı
3. Afet ( Üniversite ) Kök 3
1. Sağlık ( Ortaokul ve Bilim Sanat ) MELEKLER
2. Sağlık ( Ortaokul ve Bilim Sanat ) Radyasyon Savar
3. Sağlık ( Ortaokul ve Bilim Sanat ) Andromeda
1. Sağlık ( Lise ) KaMu1983
2. Sağlık ( Lise ) SmartCounter
3. Sağlık ( Lise ) Aesculapius
1. Sağlık ( Üniversite ) YTÜ Biyomekatronik / SDİ
2. Sağlık ( Üniversite ) Simplicity
3. Sağlık ( Üniversite ) PROFELSAN

2019

Derece Takım Adı
1. Çevre ( İlkokul Ortaokul Lise) YK
2. Çevre ( İlkokul Ortaokul Lise) YOUNG CREW
3. Çevre ( İlkokul Ortaokul Lise) Anchiale 2019
1. Çevre (Üniversite Mezun ) SMART COOL
2. Çevre (Üniversite Mezun ) MANYETÜRK
3. Çevre (Üniversite Mezun ) Dünya'yı Değiştirenler
1. Sağlık ( İlkokul Ortaokul Lise) Demir
2. Sağlık ( İlkokul Ortaokul Lise) Herbalyum
3. Sağlık ( İlkokul Ortaokul Lise) StemakerAÇO
1. Sağlık (Üniversite Mezun) YTÜ-BİYOMEKATRONİK
2. Sağlık (Üniversite Mezun) HRÜ Bilim ve Teknoloji Topluluğu
3. Sağlık (Üniversite Mezun) Daimond DNA
1. Eğitim (Ilkokul Ortaokul Lise) TEKNOLOJİ AVCILARI
2. Eğitim (Ilkokul Ortaokul Lise) HEXABRO'S D
3. Eğitim (Ilkokul Ortaokul Lise) AANSA HAMİD,FATİMA NASİR
1. Eğitim (Üniversite Mezun) 3 BOYUTLU OYUNCAK TK
2. Eğitim (Üniversite Mezun) İK
3. Eğitim (Üniversite Mezun) GÖREN ELLER
1. Ulaşım (Ilkokul Ortaokul Lise) Kasırga-1
2. Ulaşım (Ilkokul Ortaokul Lise) ENGELLERİ AŞANLAR
3. Ulaşım (Ilkokul Ortaokul Lise) ASIM
1. Ulaşım (Üniversite Mezun) Sistem Piezo
2. Ulaşım (Üniversite Mezun) Counting System
3. Ulaşım (Üniversite Mezun) CURTECH
1. Afet (Ilkokul Ortaokul Lise) EarthQuake
2. Afet (Ilkokul Ortaokul Lise) Istedad-ı Nevin-i Herat
3. Afet (Ilkokul Ortaokul Lise) Biyonik Belde Tim
1. Afet (Üniversite Mezun) El Cezeri
2. Afet (Üniversite Mezun) Lülebilsem
3. Afet (Üniversite Mezun) Mergen (Raclab-Mergen)

2018

Derece Takım Adı
1. Çevre Kategorisi (İlkokul/Ortaokul/Lise Seviyesi) KD ROBOTİK
2. Çevre Kategorisi (İlkokul/Ortaokul/Lise Seviyesi) ÇALIŞAN BEYİNLER
3. Çevre Kategorisi (İlkokul/Ortaokul/Lise Seviyesi) AFET YARDIMCILARI
1. Çevre Kategorisi (Üniversite ve Üzeri Seviyesi) EBRAR KARDEŞLER
2. Çevre Kategorisi (Üniversite ve Üzeri Seviyesi) MUCİDİN-İ GUREBA
3. Çevre Kategorisi (Üniversite ve Üzeri Seviyesi) NETRO
1. Eğitim Kategorisi (İlkokul/Ortaokul/Lise Seviyesi) FANTASTİK 4’LÜ
2. Eğitim Kategorisi (İlkokul/Ortaokul/Lise Seviyesi) TEACHBOT
3. Eğitim Kategorisi (İlkokul/Ortaokul/Lise Seviyesi) CELL-FIE
1. Eğitim Kategorisi (Üniversite ve Üzeri Seviyesi) BIGBANG
2. Eğitim Kategorisi (Üniversite ve Üzeri Seviyesi) MUCİDİN-İ GUREBA
3. Eğitim Kategorisi (Üniversite ve Üzeri Seviyesi) HERKESE EĞİTİM
1. Sağlık Kategorisi (İlkokul/Ortaokul/Lise Seviyesi) AYŞE SENA NUR
2. Sağlık Kategorisi (İlkokul/Ortaokul/Lise Seviyesi) ZARARLI UV ŞİDDETİ
3. Sağlık Kategorisi (İlkokul/Ortaokul/Lise Seviyesi) XENON
1. Sağlık Kategorisi (Üniversite ve Üzeri Seviyesi) YTÜ - BİYOMEKATRONİK
2. Sağlık Kategorisi (Üniversite ve Üzeri Seviyesi) İTÜ-MEMS
3. Sağlık Kategorisi (Üniversite ve Üzeri Seviyesi) LABİBO
1. Ulaşım Kategorisi (İlkokul/Ortaokul/Lise Seviyesi) HEXABRO’S 3
2. Ulaşım Kategorisi (İlkokul/Ortaokul/Lise Seviyesi) YETKİN GENÇ
3. Ulaşım Kategorisi (İlkokul/Ortaokul/Lise Seviyesi) ÇAPA BİLİM
1. Ulaşım Kategorisi (Üniversite ve Üzeri Seviyesi) YTÜ - MAGLEV
2. Ulaşım Kategorisi (Üniversite ve Üzeri Seviyesi) BURAKOD
3. Ulaşım Kategorisi (Üniversite ve Üzeri Seviyesi) COUNTING SYSTEM

Yarışmada verilecek olan ödüller aşağıdaki gibidir:


İNSANLIK YARARINA TEKNOLOJİ YARIŞMASI ÖDÜL MİKTARLARI

 

(AFET YÖNETİMİ , ENGELLİ DOSTU, SAĞLIK VE İLK YARDIM, SOSYAL İNOVASYON)

İLKOKUL VE ORTAOKUL SEVİYESİ

Birinci: 12.000 ₺

İkinci:  7.000 ₺

Üçüncü: 4.000 ₺

 

(AFET YÖNETİMİ , ENGELLİ DOSTU, SAĞLIK VE İLK YARDIM, SOSYAL İNOVASYON)

LİSE SEVİYESİ

Birinci: 12.000 ₺

İkinci:  7.000 ₺

Üçüncü: 4.000 ₺

 

(AFET YÖNETİMİ , ENGELLİ DOSTU, SAĞLIK VE İLK YARDIM, SOSYAL İNOVASYON)

ÜNİVERSİTE VE ÜZERİ SEVİYESİ

Birinci: 15.000 ₺

İkinci:  10.000 ₺

Üçüncü: 5.000 ₺

 

Yarışma Başvuru Formu (İleri Kategori) Güncelleniyor

Yarışma Başvuru Formu (Serbest Kategori) Güncelleniyor

Yarışmacılara Sağlanan Olanaklar

 • DENEYAP ŞUBELERİNDE PROJELERİNİ ANLATMA FIRSATI
  Milli teknoloji geliştirme yolunda eğitim gören genç nesillere geliştirdiğiniz projeleri anlatma ve onlara ilham olma fırsatı sağlanmaktadır.
   

 • MALZEME DESTEĞİ İLE PROJELERİNİ HAYATA GEÇİRME FIRSATI
  Binlerce gencin projesine destek olmak için ön eleme aşamasını geçen takımlara toplamda 5 Milyon TL'nin üzerinde malzeme desteği sağlanmaktadır.
   
 • ULAŞIM / KONAKLAMA DESTEĞİ
  Finalist takımlara TEKNOFEST Teknoloji Yarışmaları için ulaşım/konaklama desteği sağlanmaktadır.
   
 • ÖDÜLLER
  TEKNOFEST Teknoloji Yarışmaları`nda  yarışıp dereceye girmeye hak kazanan takımlara 5 Milyon TL'nin üzerinde ödüller beklemektedir.

 • EĞİTİM KAMPI PROGRAMI
  Yürütücü kurum ve danışma kurulu üyelerinin katılımıyla finalist takımlara, projelerini destekleyecek eğitim programları düzenlenecektir.
   
 • SORU-CEVAP TOPLANTILARI
  Yürütücü kurum ve danışma kurulu üyelerinin katılımıyla yarışmacılara projeleri, yarışma süreci, değerlendirme kriterleri ve süreci hakkında danışma kuruluna sorular yönlendirebildiği fikir alış-verişleri yapılabilen toplantılar planlanacaktır.

 • STAJ İMKÂNI
  Türkiye’nin önde gelen teknoloji kurumlarında staj imkanları sağlanacaktır.
   
 • ULUSLARARASI YARIŞMALARA YÖNLENDİRME VE DESTEK PROGRAMLARI
  Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı tarafından yürütülen Teknolojinin Milli Takımları Destek Programı kapsamında takımlara uluslararası yarışmalardan haberdar etme, gerekli malzeme desteğini sağlamaktan ve ulaşım/ konaklama destekleri sağlanacaktır.

 • FİRMALARI TANIMA FIRSATI
  Türkiye’deki önde gelen teknoloji firmalarına Teknik Geziler düzenleyerek orada yapılan çalışmaları yerinde inceleme fırsatı sağlanmaktadır.
   
 • NETWORK KAZANIMI
  Teknik gezilerde ve birçok firmaya ev sahipliği yapan TEKNOFEST’te her alanda uzman kişileri tanıma fırsatı sağlanmaktadır.
   
 • FİRMALARDA İŞ VE MESLEK YAŞAMI HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLMAK
  Teknik gezilerde iş ve meslek yaşamı hakkında uzman mühendisler ile birebir tanışma fırsatı ve sorular sorma imkanı sağlanmaktadır.
   
 • MOTİVASYON VE İLGİ ARTTIRMA
  Teknik gezilerde, teknoloji firmalarında çalışmış bilgi ve deneyime sahip kişilerden birebir tecrübelerini anlatma ve motivasyon arttırma fırsatı sağlanmaktadır.


   

Geçmiş Yıl Raporları

1-Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
2-Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
3-Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
4-Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
5-Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
6-Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
7-Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
8-Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
9-Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
10-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
11-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
12-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
13-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
14-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
15-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
16-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
17-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
18-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
19-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
20-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
21-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
22-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
23-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
24-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
25-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
26-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
27-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
28-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
29-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
30-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
31-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
32-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
33-Sosyal - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
34-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
35-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
36-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
37-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
38-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
39-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
40-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
41-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
42-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
43-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
44-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
45-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
46-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
47-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
48-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
49-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
50-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
51-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
52-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
53-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
54-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
55-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
56-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
57-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
58-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
59-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
60-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
61-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
62-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
63-Sağlık - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
64-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
65-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
66-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
67-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
68-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
69-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
70-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
71-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
72-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
73-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
74-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
75-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
76-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
77-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
78-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
79-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
80-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
81-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
82-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
83-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)
84-Afet - Finalist Raporu (Üniversite ve Üzeri Seviyesi)

1-Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
2-Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
3-Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
4-Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
5-Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
6-Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
7-Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
8-Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
9-Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
10-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
11-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
12-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
13-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
14-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
15-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
16-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
17-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
18-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
19-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
20-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
21-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
22-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
23-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
24-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
25-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
26-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
27-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
28-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
29-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
30-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
31-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
32-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
33-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
34-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
35-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
36-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
37-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
38-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
39-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
40-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
41-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
42-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
43-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
44-Sosyal - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
45-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
46-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
47-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
48-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
49-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
50-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
51-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
52-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
53-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
54-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
55-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
56-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
57-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
58-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
59-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
60-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
61-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
62-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
63-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
64-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
65-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
66-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
67-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
68-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
69-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
70-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
71-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
72-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
73-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
74-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
75-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
76-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
77-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
78-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
79-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
80-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
81-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
82-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
83-Sağlık - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
84-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
85-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
86-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
87-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
88-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
89-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
90-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
91-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
92-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
93-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
94-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
95-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
96-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
97-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
98-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
99-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
100-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
101-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
102-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
103-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
104-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
105-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
106-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
107-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
108-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
109-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
110-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
111-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
112-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
113-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
114-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
115-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
116-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
117-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
118-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)
119-Afet - Finalist Raporu (Lise Seviyesi)

1-Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
2-Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
3-Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
4-Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
5-Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
6-Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
7-Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
8-Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
9-Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
10-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
11-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
12-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
13-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
14-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
15-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
16-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
17-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
18-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
19-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
20-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
21-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
22-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
23-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
24-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
25-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
26-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
27-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
28-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
29-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
30-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
31-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
32-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
33-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
34-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
35-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
36-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
37-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
38-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
39-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
40-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
41-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
42-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
43-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
44-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
45-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
46-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
47-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
48-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
49-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
50-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
51-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
52-Sosyal - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
53-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
54-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
55-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
56-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
57-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
58-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
59-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
60-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
61-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
62-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
63-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
64-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
65-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
66-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
67-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
68-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
69-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
70-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
71-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
72-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
73-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
74-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
75-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
76-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
77-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
78-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
79-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
80-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
81-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
82-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
83-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
84-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
85-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
86-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
87-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
88-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
89-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
90-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
91-Sağlık - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
92-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
93-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
94-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
95-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
96-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
97-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
98-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
99-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
100-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
101-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
102-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
103-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
104-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
105-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
106-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
107-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
108-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
109-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
110-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
111-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
112-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
113-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
114-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
115-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
116-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
117-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
118-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
119-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
120-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
121-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
122-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
123-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)
124-Afet - Finalist Raporu (İlkokul/Ortaokul Seviyesi)

Yarışma Videoları


Teknofest 2021 Uluslararası İnsansız Hava Aracı Yarışması Final Sonuçları Ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

TEKNOFEST 2021 Uluslararası İnsansız Hava Aracı Yarışması Final sonuçları açıklanmıştır! Takımların almış oldukları puanlar ve sıralamaları aşağıdaki gibidir.

Detaylar

Teknofest 2021 Liselerarası İnsansız Hava Aracı Yarışması Final Sonuçları Ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

TEKNOFEST 2021 Liselerarası İnsansız Hava Aracı Yarışması Final sonuçları açıklanmıştır! Takımların almış oldukları puanlar ve sıralamaları aşağıdaki gibidir.

Detaylar

Teknofest 2021 Roket Yarışması Final Sonuçları Ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

TEKNOFEST 2021 Roket Yarışması Final sonuçları açıklanmıştır! Takımların almış oldukları puanlar ve sıralamaları aşağıdaki gibidir.

Detaylar

Teknofest 2021 Jet Motor Tasarım Yarışması Final Sonuçları Ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

TEKNOFEST 2021 Jet Motor Tasarım Yarışması Final sonuçları açıklanmıştır! Takımların almış oldukları puanlar ve sıralamaları aşağıdaki gibidir.

Detaylar

Teknofest 2021 Liselerarası Efficiency Challenge Elektrikli Araç Yarışları Final Sonuçları Ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

TEKNOFEST 2021 Liselerarası Efficiency Challenge Elektrikli Araç Yarışları Final sonuçları açıklanmıştır! Takımların almış oldukları puanlar ve sıralamaları aşağıdaki gibidir.

Detaylar