TEKNOFEST KARADENİZ TURİZM TEKNOLOJİLERİ YARIŞMASI FİNAL SONUÇLARI VE SIRALAMALARI AÇIKLANMIŞTIR!

TEKNOFEST Karadeniz Turizm Teknolojileri Yarışması Final sonuçları açıklanmıştır. Takımların almış oldukları puanlar ve sıralamaları açıklanmıştır. Sıralama aşağıdaki gibidir;

Turizm Teknolojileri Yarışması Lise Seviyesi;

SIRALAMA BAŞVURU ID TAKIM ADI NİHAİ PUAN
1 359184 TeamGirls 79,67
2 414670 AFYON GENÇLİK MERKEZİ ARGUMAREOT TAKIMI 77,81
3 457953 AKYA 76,03
4 455179 Baykoca Çınar 74,89
5 335888 ŞARKİKARAAĞAÇ KIZILDAĞ KARTALLARI 74,82
6 353092 Türk-AY 74,8
7 430542 MÜZE KİTİ 73,83
8 327845 AKINCILAR 73,24
9 322968 Tekno Üzümm 72,71
10 464055 FINALLOOP 72,63
11 360130 Kültür Elçileri 71,47
12 366866 Discover TURKEY 71,31
13 464899 NEİTH 71,19
14 395617 VEGA 71,19
15 350432 Güvercin Yazılım 71,17
16 375823 SoliPolis 70,64
17 466595 Tech Expedition 70,55
18 465931 Touride 70,38
19 468381 DGRAVITY 70,3
20 362792 ÖZMEN 69,95
21 437057 ÖZMEN 69,94
22 465616 Piriler 69,67
23 419605 Techtolia Robotics 69,46
24 412528 LİDERLER 69,2
25 355218 Rediscovery 68,55
26 347226 SeaSphere 68,13
27 387159 TeknoTarih 67,82
28 320453 Outliers 67,29
29 370794 Teknoefes 65,37
30 400410 Geleceğin Yıldızları 64,79
31 473064 Sojourn 64,47
32 425702 KANGENÇ TURTEK 64,07
33 465925 VİCTORİA 62,41
34 468270 AERO 60,78
35 414816 ASIMIN NESLİ PROJE TAKIMI 45,6
36 431005 Avengers of Southeast(AVOS) 24
37 434475 YST - TECH 22,8

Turizm Teknolojileri Yarışması Üniversite ve Üzeri Seviyesi;

SIRALAMA BAŞVURU ID TAKIM ADI NİHAİ PUAN
1 346889 SİMURG 86,89
2 325864 Sineay Studio 81,42
3 317075 GöksuTech 78,71
4 404622 GvzAsist 78,16
5 426252 AyTourism 77,66
6 354004 ByRock Team 76,15
7 411999 weAR 75,47
8 427326 MOBİ 75,3
9 468757 WNEXT 75,27
10 334651 TeamEng 74,49
11 468784 Prevision 73,28
12 317128 MetaOzce 72,84
13 367479 KTU AI-Alphas 70,7
14 405467 YAZTEM ArchDevelopers 70,23
15 412089 Tutumlu Çevreciler 69,7
16 466044 Gezgin 67,05
17 447004 İSTE-Robis 66,32
18 463408 İNOVATİF MOBİL UYGULAMA 65,51
19 412076 Web Travellers 65,23
20 414882 Mavi Anka 64,97
21 346369 DeepZeka 64,55
22 452597 Baykoca Rehber 64,41
23 411453 AWAN 63,53
24 422004 XIX 63,36
25 459793 TRAVELLA TEAM 62,73
26 397401 SAM-KULTURNET 61,62
27 457412 Kuzey Yıldızı 61,34
28 327818 Genç Zeyrekler 60,8
29 466195 Duyarlıyız Biz 59,11
30 394364 Şahinbey Anadolu 2022 57,6
31 372626 CR35 57,37
32 423895 YAZTEM ChronicleDev's 56,97
33 468476 MISOPHONIA 56,96
34 465621 Genç Seyyahlar 55,94
35 468677 La Perla 55,59
36 328851 A07 OSMANİYE Kınık Teknoloji Kulübü 49,16
37 468864 DÜKAT - STARFISH 48,8
38 424968 YetGen Trabzon 47,19
39 352345 Mucellel 23,5
40 314379 JANUS 22,25
41 421494 MetaStory 20,6
42 465786 Blue Bird 19,67

 

Tüm takımlarımızı tebrik eder, çalışmalarında başarılar dileriz.