Finalist Takımlar

İnsansız Sualtı Sistemleri Yarışması - İleri

Jaws
Aquabotics
BTU ROV
GEDİK ROBOTICS TEAM
Wavetech
DEU ROV Takımı
Cochadiablo
BAUROV
HUROV
BukraTÜRK
AquaGuys
ANUBIAS
MikroMarine
Siper Robotics
İzu Robot GO4 Team
Marmara Teknoloji Takımı
IEEE-RAS
MEKATROV Su Altı Robot Takımı
FERSAH
Yakamoz
AnglerFish
Parsy-ROV
Creatiny
Nova Submarine

İnsansız Sualtı Sistemleri Yarışması - Serbest

ROBOMES
DENİZ YILDIZLARI
WaterDog
WaterWall
Hydrotech ROV
Selçuklu-BSM01
Petty_NOX
Uzman Kaşifler
Team Quadruplex
Alozya
Dumlupınar
Mermaid
YILDIRAY
robopal
ASFA S.T.LAB.
Alev Robotics
ATLANTİS
Cosmos Gravity

İnsanlık Yararına Teknolojiler Yarışması - Eğitim

Lülebilsem
Vedide Robotik
Vedide Robotik
Tekno Anadolu
3DRobolab
SHNKY2
Track-Pad Scientists
Teknoloji Avcıları
HEXABRO'S D
İsmihan-e
İki Kafadar
HEXABRO'S A
Kitap Kurtları
Kızıl Elma
Future Classes
Yerel Tarih Unsurları
Eternal
TEKNOSES
Konuşan Vücut
Mc_robotakademisi
Engel Yok!
Takev kodlama
Phoenix Team
DŞTEKNO
Geniuses
CHİLDREN OF GRANDIN
Rainbow1
3 BOYUTLU OYUNCAK TK
Yerdeki Yıldızlar Takımı
Robotik-Kodlama Takımı(Robozüyük)
Cabir bin Hayyan
Hatice Serra'nın Güvenli Okulu
Otonom4.0
Gören Eller
Güvenlik Timi
Robistim Öğretmen
YERLİ MUCİTLER
Mobil Yakalılar
Panna Cotta
Gediz Fen Proje Takımı
Musteren Games
LazTeknik
ÖNDERLER
Fullmetal
Fatihin Arslanları
Chimera
YEŞİLMAVİ
Minik Atölyeciler
Dijital Kafalar
Creatiny
MUCUR METEM
My Biyo Time
MakerTeam
HSY BİLİŞİM
HSY 1
İMTEM ROBOTİK
ARIES
İK
Citizens
Gase kız robotik takımı

İnsanlık Yararına Teknolojiler Yarışması - Sağlık

Super Scientists!
 Smart Nightingale
GENIUS
Mubir Ahmed,Muwahid Murtaza And Rahul Kalani
Hayat Sinyalleri
ENGELSAVAR
DogaTekno
FSFL Team
Bedii Takımı
DEMİRAĞ_ROBOT
nminovasyon4
nminovasyon 2
5 ADAM
MobileHealth
METS
Simurg
Bilim Okulu
Bağcılar Enderunda Newton'un kaskı
Medical Engineering
HRÜ Bilim ve Teknoloji Topluluğu
KOTLİN
KÜLTÜRLÜ GENÇLER
STEMAKER-AÇO
Mc_robotakademisi
Ginger Light
RaMiRa
(HİT)Harika İşler Takımı
Trelens
Nöromusküler
Tüfenk Takımı
Limyra Teknoloji Takımı
İdealist Gençler
MechaTech
Enderun Kaşifleri
sensation
YUKOTEK
ExoTeam
Pembe Girişimciler
ReversiMaster
TempQuette
TRK(TURHAL ROBOT KULÜBÜ)
YAZILIMCI PANDALAR
Yesil Science
Sprite
miras
Sakarya RST
Özdemiroğlu
Küçük Mucitler
Utku Fidan
Yenilikçi Güçler
Kurt Kardeşler
Kafkaslar
İnsiyatif
YıldırımÇİP
Walking World
Kafkaslar
TrabzonBBKM01
TrabzonBBKM
Light Eyes
DEEP MEDİCİNE
Kafkaslar
Üskübü
Hemoglobin
MarVAJED
MABTEK
Mahir 4.0
GYRO
MİNİK MUCİTLER
yara iyileştiren lipozom
Robistim
Milli Egemenlik Takımı
Kalsiyum Karbonatlar
HİPER ETKİ
Üç Silahşörler
YALNIZ AMA KARARLI
Grafen
Efe İldeç
Teknobeyinler
Engelleri Aşalım
Nano Kontak
BRAİNWAVE
Turgutlu İmam Hatip
EYECONIX
Bona fide5
TECHNOLOGY FELLOWSHIPS
Electi
Gediz Fen Proje Takımı
Düzce_Sağlık
Yenidoğu Yıldızları
BRT-Biyomekatronik
Yenidoğu Yıldızları
Cancerioty
HERBALYUM
Demir
FATİHİN TORUNLARI
SYS Robotik
Grup Hareket
Yeni Yüzyıl
Geleceğin Beyinleri
HNT-PCL-GC
dik dur kardeşim
HEXABRO’S F
HEXABRO’S E
Zeka Team
Bakteri Boyayanlar
TeknoFSM
SYS Robotik
Yessmart
nm inovasyon2
Biltekno
PROT (The Project of Removing the Obstacles with Technology)
Minerva
HOBİMROBOT EGZERSİZ
Sazangiller
Sazangiller
HAİKANN
Ben Avcısı
HOBİMROBOT-Star3
KOBİRO
Gunal Technologies
EyeCOD
Legomasters
KodlaBafra - 4
Valknut
Teknobilim
safinaz yollarda
Teknolog
MİNİK ELLER BÜYÜK HAYALLER
Erdemliler Bilim ve Teknoloji Takımı
YERLİ BİOMED
Me_Çe
İstiklal
STEMCİLER
New Senses Takımı
MARHİPPO
Epilepsi - İlkyardım
Beni Ellerimden Dinle
DaimonDNA
MARTILAR--B
MARHİPPO
MOST (MANAGERS OF SPACE TEAM)
Sputnik18
SMBOX
Yıldız Takımı
Kodlabafra
GezSit
Double Trouble
Techno Power TAKIMI
ROBOTEKS
PASKAY
YTÜ-BİYOMEKATRONİK

İnsanlık Yararına Teknolojiler Yarışması- Ulaşım

RF-FRACTAL

İnsanlık Yararına Teknolojiler Yarışması- Çevre

SMART COOL
Baser TECH
Dokuzuncu Proje Koğuşu
Yeşil Bisiklet
Çevreci Metalurjistler
İAÜ ÇOCUK ÜNİVERSİTESİ VECİHİLER 2
Avrasya Takımı
HACER 3'LÜ
Takev kodlama
Serkan Togul
FARMER BEE TEAM
TURK
ATAHA
ÇILGIN RÖLE
Tek-İroc
Phoenix
M.A.D.
Engelsiz Yaşam
TEKNODEM
MARSLI
BEKÇİOĞLU
Guardians Of The Future
Samiye Nuri Sevil
Nene Hatun
Bukan
ŞEFKATLİ PROJECİLER
Hasan Üzmez Ortaokulu
Apoideas
Yeni Toprak
Developers
TeknoEmir
E-PİEZO
5 Silahşörler
BÖCEKSAVAR
Metal organik ağ
Yeni Nesil Güneş Pili
Anchiale 2019
YAREN 1
YAREN 1
YKtech
3MUCİT
Abidinpaşa Takımı
Dönüşümcüler
Nano Avcıları
BALIK KURTARMA TİMİ
Yazıcıdan Devre
TİTANS ROBOTİK
Sistem İndüksiyon
Sistem Piezo
Environmental Society
Robox
ALFA X
Space and Beyond Technology
Fish and Chips
HOBİMROBOT-Star4
HOBİMROBOT-Star5
Mono Avagadro Fındık
Teknoloji Takımı
KTSP
YST
SİFONRUF
ENERJİPARK
Huffer
KAYGAN
AdAstra
Didymus
Bukalemunlar
Astaka
DEMİRCİOĞLU AR-GE BİRİMİ
SİYANÜR SENSÖRÜ
GÖKMEN
TAKIM YILDIZI
TeknoTeam
GÖKKUŞAĞI
İNOVANTİF
HOBS
Young Crew
BURAK SEVEN
5N 1K TAKIMI
Dünya’yı Değiştirenler
MANYETÜRK
BAĞCILAR ENDERUN YETENEKLERİ
Sistem Piezo
MARSLI

İnsanlık Yararına Teknolojiler Yarışması - Ulaşım

Robogümüş
RAC-LAB
rac_lab
İz-Kono
Ay Yıldız Tim
Günün Yıldızları
Sealli Genç
Robotik Kızlar
Kasırga-1
MERVE İREM GÜNEY
Melisa İmal
Hack Akademi
FERRO UNITED
Lider Eğitim Bilim Teknoloji Takımı
MUHAMMED ELZALİK
ROBOKOD
Myra Yazılım Geliştirme takımı
Otomasyon Avcıları
İCONİUM
Bağcılar Enderun Frekansı
Yürüyelim
KOCATÜRK TEKNOLOJİ TAKIMI
BİLSEM X
Tech-Runner
HNCROBOT
FestÖlç
ZİHNİ FİKİR
Yaşa ve Yaşat
İAÜ ÇOCUK ÜNİVERSİTESİ HAZERFEN 2
LİFELİNE
Zeytin Dalı
Manevi Kodlama
Boomin
Engelsiz Bekçileri
HRÜ Bilim ve Teknoloji Topluluğu
Harezmi
Kızılötesi
Efe İldeç
Kod Avcılar'ı
İkiz Bilim Adamları
KREİNO-Aspar
KREİNO-Aybar
ROBİLSA
Radial Araba
Engelleri Aşanlar
YÜRHAL 2023
Lights of BİLSEM
ENGELSİZ BİLEKLİK
SAFEVEC
Üreten Bilsemliler
DeepThinkers
İO_ROBOT2
ELBİLSEMBTB1
Uninvited
Bilsem Createch
Alsikontromobil
Counting Sistem
Engelsizler
HOBİMROBOT ARAÇ
KOBİRO
Carsafetyteam
NİSEYN
KodlaBafra-3
VEDES
Betalfa
ŞÖŞA
MM-110
SUTECH
TEKNOSEM
TRUVA
nEFESAL
3 Voltlar
Yağız - Efe
ENCODERS
İlkadım
CURTECH
MARTILAR--D
MARTILAR--A
Gezegen İçin Teknoloji Topluluğu (G.İ.T.T.)
YTU Simulab
AlMuŞa
UNUTULMAZLAR
ENFA ROBOT
ZEUS
MANYETURK
Asım

Mini Jet Radyal Kompresör Tasarım Yarışması

Fantom Seyyal Takımı
MAX-THRUST
Sagan Force

Robotaksi- Binek Otonom Araç Yarışması

ETOTEK
Çukurova Hidronom
7TP Autonomous
İtu Racing Driverless
SAITEM
YAMANSPACEWAYS
KO-Drive
Atay Otonom
YTU AESK-LEO
BEEM
OTOBİL
BURST
CezeriCampusCar
Doras
Asistan
TürkMekatronik Otonom Takımı
GTU Hazine
KBUELAR
T-Electro Team
UMAKİT
Eva otonom
Parsy-ECO

Robotik Fetih 1453 Yarışması

EXSPİRAVİT NOSTRUM
HASALTRONİCS
ATILAY
SELÇUKLU BSM03
KOBİRO
ROBOVAN TEAM
ALKAN
ŞAHİ
İZU ROBOT GO4 TEAM
HENDESETÜL CEZERİ
CEBECİ ROBOTİCS
ROBOPAL
RUMELİ
BİRTAKIM
T.C.R.T.
ASIM’IN NESLİ
ORET
PARSY-ASV
KAPTAN-I DERYA
SPARROWHAWKS
ROBONOM
ALPAGU ROBOT TAKIMI
FEVZ-İ ASİM
YÜZDE YÜZ GÜVENLİK
BORTECH
KIZAGAN
ETÜ TEKNOLOJİ TAKIMI
ÇAKABEY
HİSARCS
İFL MECHANİCS

Roket Yarışması - Yüksek İrtifa

Marmara Yedihilal Teknoloji Takımı
Lagari Çelebi Roket Takımı
KGT
Samsun Roket Takımı
ATLAS
Nebula Roket Takımı
Genç Mmimar Sinan Lagari
1,5 Adana - Wings of the Future
KABUROT
SİMURG
SİMURG
Ayyuk Roket Takımı
METU AURORA
Feza roket takımı
Ege Roket Takımı
Varda SkyTeam
GTÜ-Roket Takımı
GTÜ-Roket Takımı
SpacExpress Havacılık ve Uzay Takımı
SRD Roket Takımı
Nova Rocketry
TTurks Roket Takımı
Hazar Takımı
FEZA ROCKET TEAM
Çelikyay havacılık ve uzay
THERON Rocket Team
Gökova3000

Savaşan İHA Yarışması - Döner Kanat

İTÜ Agile robotics
Astav İha Team
Parsy-UAV
Esogu Phoenix
Team Voltran
Tayyare Fatihleri TAYFA
Sigmoid
Team ALENKA
Marmara Dynamics-2
Mighty Rotors
Uçan Tosbağa
Gölge
Selvi Technology
ÇAPA FEN LİSESİ KARTALLAR
Blackbird
ÖZTÜRK
İTÜ Agile robotics

Roket Yarışması - Alçak İrtifa

Selçuk Roket Takımı
Aeronist
MAVERA ROKET TAKIMI
Marmara YediHilal
ATLANTİS ALÇAK İRTİFA ROKET TAKIMI
Hezarfen Roket Takımı
Konya Bilim Teknoloji Takımı
Yıldız Roket Takımı
Wings Of the Future
Gelişim Roket Takımı
Maverik Roket Takımı
ÇARGÂH Roket Takımı
Cumhuriyet Roket Takımı
Samsun Roket Takımı
ALA Roket Takımı
OzU Rocket Team
İDEA-L ROKET TAKIMI
İDEA-L ROKET TAKIMI
ANAFARTALAR
ŞAH MAT
Atlantis
İzmir Roket
Genç Mimar Sinan Vefa
FEZA
KARAELMAS
Karaelmas
Parsy-RKT
KONYA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Nepenthe
KABUROT
Tarsus Rockets
Tarsus Rockets
METU AURORA
ÜLGEN ROKET TAKIMI
Aphelion
ALYA Roket Takımı
Ha.V.Uz.
Düzce Üniversitesi Roket Topluluğu
Bal PROJE
Yıldırım Roket Takımı
ÇARGÂH Roket Takımı
MIKHAS ROKET TAKIMI
SRD Roket Takımı
Tarsus Rockets
Marmara Dynamics
GARAGE (Gümüşhane Araştırma Geliştirme) Teknoloji Takımı
ALTÜRK-7
ALTÜRK-7
Tarsus Rockets
SARTEK ROKET
Anauastech
Albatros Roket Takımı
Ateş
Caca Bey Roket Takımı
SavRoket
Gökçen Roket
Algan
Karaelmas
SARTEK ROKET
Karaelmas

Savaşan İHA Yarışması - Sabit Kanat

KBUİHA
GRADRONE
Esogu Horus
Şihab
Ulugök
İhAteş
SBS
TM-HürTürk
Eskişehir Teknik İHA
KBUİHA
Hezârfen
İTUNOM İHA TAKIMI
GÖKBOĞA
FRİTİM
HIDDEN DANGER
GAMAFORCE (Gadjah Mada Flying Object Research Center)
Gölge
AK KUZGUN
Göktürk

Sürü İHA Simülasyon Yarışması

DO
Vefa İnsansız Sistemler Takımı
KoyuMavi
DrBanu
Madamscone
ARKUS
APUS
İki Teker Tek Çeker
Konum At Gelelim
KaraSagaN
ANKA
SürüCü

Uçan Araba Tasarım Yarışması

martı

Uçan Araba Tasarım Yarışması - Serbest

Tekno Fikir
Balıkesir'in Yıldızları
SKYBROS
Mert Tuna Erol
Havali Bilyali
ERFEN
HEZARFEN
HEZARFEN-A
Alp Aydınlar-Nebula
Pandora

Uçan Araba Tasarım Yarışması - İleri

Fikir Vadisi
YOE
Toygun
ADC TEAM
Tayyar Airlines
AIRSTREAM
Thürmer
GM-AF TEAM
PayaSTEM

Yapay Zeka Yarışması

Parsy-AI
Karaelmas
Minus100
Learning Intelligent Algorithms Team
Polymaths
ULUGÖK
Team Neo Technology
Zekayı Kodlayanlar
zeka.org
YTU-Trinity
Yeni Nesil
YAZGİT
Uludağ Deep Learning
Turkai
TigersAI
Team-sah
Silver Light
Selvi Technology
RichZey
ReLU
Panta Rhei
Orion
Merküt
KOÜ Salçalı Makarnalar
KOU Peynirli Makarnalar
Jamaicans
IZU Yapay Zeka Takımı
Imagineers
HÜMA
Gökçen
Global Maksimum
ESOGUCV
Esogu MLCV
DeepSmart
Deepest Teaching
DeepDark
COMATH
Bürküt
Bilginler
BAU Diamonds
Ayasoft
Artificial Life
aiworkz
Airbenders
AITECH
AIone
AHİ
ADYUai
Adapera
A.R.M.A.