17-22 EYLÜL
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

Duyurular

TEKNOFEST İSTANBUL Yapay Zeka YARIŞMASI Kritik Tasarım Raporu Sonuçları açıklanmıştır

TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali (TEKNOFEST 2019) Yapay Zeka Yarışması Kritik Tasarım Raporu Sonuçları açıklanmıştır. Takımların almış oldukları puanlar aşağıdaki gibidir; Tüm takımlarımızı emekleri ve çabalarından ötürü tebrik ederiz.

TEKNOFEST İSTANBUL SAVAŞAN İHA Yarışması KTR Sonuçları açıklanmıştır.

TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali (TEKNOFEST 2019) SAVAŞAN İHA Yarışması Kritik Tasarım Raporu Sonuçlarına göre takımların almış oldukları puanlar ve sıralamalar aşağıdaki gibidir; Tüm takımlarımızı emekleri ve çabalarından ötürü tebrik ederiz.

TEKNOFEST 2019 Turbofan Motor Tasarım Yarışması Ön Tasarım Raporu Sonuçları Açıklanmıştır.

TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali (TEKNOFEST 2019) Turbofan Motor Tasarım Yarışması'nın ilk aşama sonucunda takımların almış oldukları...

TEKNOFEST 2019 Roket Yarışması Kritik Tasarım Raporu Sonuçları Açıklanmıştır

TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali (TEKNOFEST 2019) Roket Yarışması Alçak....

TEKNOFEST Minijet Radyal Kompresör Tasarımı Yarışması Kritik Tasarım Raporu Sonuçları Açıklanmıştır.

TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali (TEKNOFEST 2019) Minijet Radyal Kompresör Tasarımı Yarışması'nın ikinci aşama....

TEKNOFEST Yapay Zeka Yarışması Ön Tasarım Raporu Sonuçları Açıklanmıştır.

TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali (TEKNOFEST 2019) Yapay Zeka Yarışması Ön Tasarım Raporu aşamasını sonucunda takımların almış oldukları puanlar ve sıralamalar aşağıdaki gibidir; Tüm takımlarımızı emekleri ve çabalarından ötürü tebrik ederiz.

TEKNOFEST Robotik Fetih Yarışması Ön Tasarım Raporu Sonuçları Açıklanmıştır.

TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali (TEKNOFEST 2019) Robotik Fetih Yarışması Ön Tasarım Raporu aşamasını sonucunda takımların almış oldukları puanlar ve sıralamalar aşağıdaki gibidir; Tüm takımlarımızı emekleri ve çabalarından ötürü tebrik ederiz.

TEKNOFEST İnsansız Sualtı Sistemleri Yarışması Ön Tasarım Raporu Sonuçları Açıklanmıştır.

TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali (TEKNOFEST 2019) İnsansız Su Altı Sistemleri Yarışması Temel ve İleri Kategori’de Ön Tasarım Raporu aşamasını sonucunda takımların almış oldukları puanlar ve sıralamalar aşağıdaki gibidir; Tüm takımlarımızı emekleri ve çabalarından ötürü tebrik ederiz.

SAVAŞAN İHA YARIŞMASI ÖN ELEME SONUÇLARI

Ön eleme sonuçları ve maddi destek almaya hak kazanan takımlar açıklandı.

Teknofest 2019 Savaşan İha Yarışması’nın Başvuruları Açıldı!

TEKNOFEST 2019 SAVAŞAN İHA YARIŞMASI’NIN BAŞVURULARI AÇILDI! Büyük ödül 250 bin TL. TEKNOFEST 2019 Savaşan İHA Yarışması’nda yer almak için son başvuru tarihi 31 Ocak 2019!

Teknofest 2019 Roket Yarışması Başvuruları Açıldı!

TEKNOFEST 2019 hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Bu yıl uluslararası katılımcılara da açık! Son başvuru tarihi 28 Şubat 2019.

Teknofest 2019 Roket Yarışmasının Motor Katalogları Yayınlanmıştır.

TEKNOFEST 2019 Roket yarışmasının motor katalogları yayınlanmıştır. Takımların, roket tasarımlarını katalogtan seçecekleri motorlara göre yapmaları gerekmektedir.

Teknofest 2019 Teknoloji Yarışmaları Başvuruları Açıldı!

TEKNOFEST 2019 Teknoloji Yarışma Başvuruları Açıldı. Yapay Zeka’dan Uçan Araba’ya; Otonom Sistemlerden Uzay Teknolojileri’ne birçok farklı alanı içeren toplam 2 Milyon TL’ye varan..

Deneyap Teknoloji Atölyeleri

Geleceğin Teknoloji Yıldızları Belirleniyor! Deneyap Teknoloji Atölyeleri, tüm ülkede teknoloji üretecek ortaokul ve lise öğrencilerine hizmet vermek üzere hazırlanıyor. 4., 5., 8., 9. Sınıf öğrencileri ile lise hazırlık öğrencileri...

Teknofest'e Başvuru Yağdı…

Türkiye'nin en büyük teknoloji buluşması TEKNOFEST'in ilk yılında ulaştığı başarı ve gençler arasında yarattığı heyecanla teknoloji yarışmalarına başvurular geçen yıla göre ciddi artış gösterdi.