TEKNOFEST20 Teknoloji Yarışma Takvimlerinin Güncellemesi

Teknofest20 Teknoloji Yarışma Takvimlerinin Güncellemesi

Değerli TEKNOFEST Yarışmacı Adaylarımız,

Tüm dünyayı ve ülkemizi etkileyen COVID-19 salgını sebebiyle ilk, orta ve yüksek eğitim kurumlarında uzaktan eğitime geçilmesi gerekmiştir. Bu durumun yarışmaya katılan tüm takımları etkilemiş olmasından dolayı yarışma takvimi siz yarışmacılarımızı mağdur etmemek adına güncellenmiştir. Güncellenmiş Yarışma takvimine ilgili yarışma şartnamesinden ulaşabilirsiniz.

Olabildiğince evde kalmamız gereken bugünlerde yarışmanın ana amaçlarından biri olan ekip olabilme ve ekip olarak hareket edebilme kabiliyetlerinizi geliştirmek üzere aksiyonlar almanızı bekliyoruz. Atölyede,sınıfta, laboratuvar vb. ortamlarda beraber araştırma ve çalışma yaptığınız gibi, online görüşme, konferans yapabilme olanağı sağlayan programlar (Zoom,Skype/Cisco Webex vs.) kullanarak, tasarımlarınıza devam etmenizi ve üretim haricinde yapabileceğiniz kodlama, analiz vb. çalışmalarınızı tamamlamanızı sizlere tavsiye ederiz. 

Tüm ekiplerimizin bu noktaya kadar getirdiği tüm sıkı çalışma ve ilerlemeden gurur duyduğumuzu sizlere bildiririz.

Tüm takımlarımız ve yarışmacılarımızdan bu salgın sırasında güvende kalmak için yerel yönergelerin takip edilmesi ve uyulması konusunda hassasiyet göstermesini önemle rica ederiz. 

Süreç içerisinde tekrar sizlere gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.

Tüm Yarışmacılarımıza Başarılar Dileriz.

Bilgilerinize sunarız.

#evdeKal

Tarih: -