TEKNOFEST 2021 İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması Sosyal İnovasyon Kategorisi Final Sonuçları ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

Teknofest 2021 İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması Sosyal İnovasyon Kategorisi Final Sonuçları Ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

TEKNOFEST 2021 İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması Sosyal İnovasyon Kategorisi Final sonuçları açıklanmıştır! Takımların almış oldukları puanlar ve sıralamaları açıklanmıştır.
Sıralama aşağıdaki gibidir;

İlkokul Ortaokul Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN
1 57844 DijitalRED 88,13
2 66089 SÜPER BİLİM 86,62
3 63569 SorunSavar 85,45
4 65942 NARLISARAY ROBOTICS 84,82
5 51621 MİNERVA 83,95
6 46216 Oyunix 83,77
7 79873 ENTROPİ 82,70
8 62324 Robotik Kızlar 82,50
9 64777 SNK TECH 81,90
10 49961 ETTERNIAL 81,88
11 66317 ENERJİK MİNİKLER 79,60
12 64888 NKA-2021 79,53
13 54344 STORMX 79,52
14 67803 HELP THE OTHERS 78,78
15 75111 Nefes 78,78
16 74821 UÇAN MİNİKLER ROBOTİKA 78,60
17 41000 BİLKA TEKNO 78,33
18 45443 FİKRİ BİLİM 78,15
19 51364 M.V.P. 77,62
20 74936 TEKNO TİM 77,40
21 70782 EBUKUBEYS 77,18
22 51570 Minik Avcılar 77,17
23 49220 ŞAHİNBEY DENEYAP TEKNO-JET 77,00
24 64788 SNK DESTEK 75,83
25 52328 BİLİM FEDAİSİ 75,80
26 44212 FİKRİ BİLİM 75,75
27 63602 UÇAN ZİHİNLER 75,55
28 69028 Tekno Tarım Yıldızları 75,00
29 70979 Autobots 74,67
30 48770 GENÇ CEZERİLER 74,42
31 72558 MUCİT KUZİLER 74,35
32 45616 TECH CATS 74,15
33 64466 Pashala Robotik Takımı 73,57
34 38160 RAY-ÇÖP 73,42
35 48720 Heartech 73,20
36 55105 YiğidoBey 72,73
37 50365 Antikten Robotiğe 71,90
38 60705 YAZILIM FATİHLERİ 71,45
39 74002 BEZMİALEM 70,88
40 65582 1 ve 0 70,65
41 34981 MFRobotics 70,30
42 82379 Hızlı Kaplumbağalar 70,18
43 68819 survivors 69,73
44 60574 Robalo 69,70
45 71182 İnsanlık Namına 69,60
46 37934 SUYUMU KORUYORUM 69,53
47 29795 robotalas01 69,32
48 71592 LİFE SAVER GİRLS 69,30
49 54516 EGE 69,30
50 77110 mucit kızlar 68,95
51 60460 InovaTech 68,90
52 48059 Loona 68,73
53 71161 Doğa 68,67
54 53264 Teknokartallar 68,50
55 72721 GÖBELTEAM 68,35
56 64264 SNK KIDS 68,22
57 73936 BAR_ÖZ 66,02
58 81370 EST 60,30
59 65908 A18 OSMANİYE KARTALLAR TAKIMI 59,60
60 65573 Eye Gen 58,03
61 53636 ÇALİŞKAN ARI 34,85
62 72995 MOBİL GENÇLER 34,80
63 45460 Uzay Bükücüler 33,50
64 36020 Ay Yıldız 33,15

 

 

Lise Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN
1 53816 İRONİSM 90,32
2 57432 Wonder 89,13
3 45124 OYM 88,10
4 72888 TECHART 87,38
5 72858 FiberMay 86,88
6 46321 BETTER MOBILE 86,45
7 56904 BRAINSTORM 85,47
8 63201 GOLDBACH 82,90
9 70282 SBTCode 82,75
10 49522 MORPHEUS 82,65
11 79301 PERVANE 80,65
12 40515 Koridor 80,00
13 45449 SSFL MOBİL YAZILIM 79,60
14 76941 GELECEĞİN IŞIKLARI 78,55
15 44809 GELECEĞİ ŞEKİLLENDİRENLER 78,37
16 50904 Lux Aeterna 77,83
17 47828 Mekatronik 77,48
18 39635 EAL.ino 77,18
19 43498 MENNAN USTA MOTORLU ARAÇLAR TEKNOLOJİSİ 1 77,02
20 75845 PENTAZAAR 76,85
21 69415 Alemdar 76,70
22 82113 WearTech 76,57
23 68825 HAYATI KODLA 76,12
24 57965 Bright Brains 75,13
25 55604 İMTEMROBOTİK 74,45
26 73278 SMYRNA 74,10
27 66705 GİRİŞİMCİ ARAŞTIRMANLAR 74,03
28 54542 Life Saver 73,22
29 73542 DUMLUPINAR 73,22
30 36611 NEURAL LINEAR PREDICTION 72,92
31 78068 ÇINAR 2021 72,63
32 45235 Alya Türk 72,23
33 71437 Nİ-DA 71,97
34 69374 MN Creativity 71,10
35 50814 YiğidoTek 71,03
36 62823 UNİFEST 70,57
37 64364 Yeşil Hayat 69,45
38 44990 ROBOTÖRLER 69,10
39 55359 ATAK 68,97
40 49401 MADNESS 68,97
41 48553 Mimar Sinan 68,88
42 73105 Bafra Kodlama Merkezi 68,52
43 51543 Fiy - BOZ 67,67
44 62670 ÖZGECAN 66,80
45 78980 ATIK AVCILARI 66,67
46 60913 ÇARESİZLİĞİN DİJİTAL REÇETESİ 66,63
47 72576 legal 66,62
48 80924 yavuzlar 66,55
49 72781 Akyazıfest 66,52
50 69471 A1A_TK. BEBEK BİSİKLETİ 66,22
51 53891 BÜRKÜT 65,22
52 57604 GenÇevre 64,97
53 74214 MAJOR MOTİONS 64,15
54 56187 Clone Army 34,40
55 48298 MARDİN / Midyat NENE HATUN 31,05
56 48764 MAARFIANS-2021 30,75

 

 

Üniversite ve Üzeri Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN
1 79024 Baykoca Fezakadı Teknoloji Takımı 90,05
2 31167 Ecrel Teknoloji 88,80
3 49638 Social-Tech 88,35
4 82148 UNIKA ULUSLARARASI DESTEK TAKIMI 83,75
5 62517 PUSAT 83,65
6 74168 GİRİFT 83,65
7 38107 Pe-Tek 83,55
8 69694 Big Brain Chain (BBC) 82,40
9 52874 MEMATECH 81,85
10 51899 YuSi 81,70
11 82807 ArTech 81,00
12 64110 Shaula 80,90
13 46994 Kendini Koru 80,40
14 43583 TGGTS Yazılım Geliştirme Takımı 79,60
15 69568 BAYUSUTA 79,35
16 40113 Payidar 79,15
17 64743 ZÖHA 79,15
18 52312 YAZGİT YASATECH 78,80
19 61795 ITUTOPIA 78,55
20 45358 Yoldaki Mühendis 77,95
21 69644 MERAKI 77,90
22 49667 KÜNAY 77,70
23 71236 EXO-FMS 77,10
24 57330 Kaptan-ı Derya 76,95
25 69933 BÖLGENİN SULTANLARI 76,20
26 47294 EMBO 74,50
27 65139 Flarebird 74,05
28 76824 WINBESTTEAM 71,95
29 43739 Feza 31,60
30 82600 Maksat 30,50
31 71213 DOKA 30,20
32 66988 Fitbox Team 29,70
33 77497 ÇELEBİ 28,00
34 79772 DijiSis 27,40
Tüm yarışmacılarımıza başarılar dileriz.

 

 

Tarih: 2021-10-08