TEKNOFEST 2021 İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması Engelli Dostu Kategorisi Final Sonuçları ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

Teknofest 2021 İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması Engelli Dostu Kategorisi Final Sonuçları Ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

TEKNOFEST 2021 İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması Engelli Dostu Kategorisi Final sonuçları açıklanmıştır! Takımların almış oldukları puanlar ve sıralamaları açıklanmıştır.
Sıralama aşağıdaki gibidir;

İlkokul Ortaokul Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN
1 58362 Engelsizler 89,53
2 35738 TEAM SİHO 89,13
3 81210 BİLİMAVCILARI 87,22
4 56307 Zamane Delular Minikler 87,10
5 48610 ŞAHİNBEY DENEYAP ÇÖZÜMPERESTLER 86,42
6 54711 Sınır Yok 86,08
7 58768 İcat Çıkaran Kızlar 86,05
8 60308 TENKA 84,67
9 72735 Gökbeyler 84,52
10 42647 Girtech Team 83,32
11 67119 Khyammers 82,58
12 38128 A02 OSMANİYE TEKNO TOPRAKKALE 82,33
13 47077 Mahir 4.1 81,32
14 53774 Pearl 79,92
15 68492 TECNOTİCBİL 79,50
16 60076 Fullmetal Physicist 79,22
17 70769 ID5858 79,12
18 49344 GEÇMİŞTEN GELECEĞE CEZERİ 79,12
19 49354 GEÇMİŞTEN GELECEĞE CEZERİ 78,97
20 59806 Geleceğe Doğru 78,95
21 54771 Bingöl STEM RoboKulüp - IYT-DOST 78,40
22 76699 KAMEHAMEHA 78,35
23 74585 GEN TAKIMI 77,93
24 56190 ENGEL TANIMAYAN KAHRAMANLAR 77,80
25 66841 ROBOMAN 77,73
26 48377 ALP-AY 77,60
27 40210 ROBOKALE 77,50
28 45980 ÜRETEN BEYİNLER 77,47
29 29807 Fatihin Yıldızı 77,37
30 81814 SüperRobo 77,37
31 82077 Yardımsever Dahiler 77,20
32 42161 Engelleri Aşanlar 77,10
33 75402 JR. TORNADO 2 76,87
34 56054 Kutup Yıldızı 76,38
35 77278 Karapınar Gençlik Takımı 75,93
36 69516 JR. TORNADO 75,90
37 43974 Haydi Konuşalım 75,45
38 30333 1071 Robotik 75,37
39 45049 ENGEL YOK 75,30
40 30068 KABARTMACILAR 75,03
41 63692 SOM2A1 75,03
42 64392 Mini Maker Kids Jr. 74,87
43 38705 Ka.Net 74,85
44 73939 Kaşifler 74,78
45 39924 Küçük Mucitler 74,73
46 77947 Teknobest 74,47
47 58078 Akıllı Gözler 74,35
48 79522 Yalova Atatürk Bilsem Engelsiz Trafik Takımı 74,30
49 39900 Mucit Fındıklar 74,12
50 71478 İhoKodTeam 74,00
51 74495 KUZENCANLAR 73,90
52 39665 Engelleri Kaldıranlar 73,72
53 48941 ŞAHİNBEY DENEYAP ŞAMPİYON 3LÜ 72,83
54 63256 Brain Tech 72,75
55 59456 Angels Of Science 72,38
56 40398 ENGELLİ DOSTU İBHA 72,15
57 52313 Gören Eller 34,45

 

 

Lise Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN
1 50988 enka_engelli dostları 90,55
2 66465 EGEli YİĞİT EFEler 90,15
3 58013 EYLÜLLER 89,08
4 43564 ATEŞ BÖCEKLERİ 88,13
5 50205 Ornitorenk 86,47
6 49578 SmartSeer 85,88
7 38725 2K 84,65
8 79022 TFL-GÖKAY 83,85
9 49373 COSMIC VISION 83,78
10 73239 Lorem Ipsum 83,48
11 63926 Sadia Sohail 82,58
12 44930 TEAM ETERNAL 82,20
13 66683 ATILIM TAKIMI 81,88
14 56500 KARANLIĞI DESTEKLEYEN RENKLER 81,27
15 45241 Zeyrek 80,82
16 71125 ROBOKOD BUCA KUZEY YILDIZI 80,23
17 58132 Kuvvetli VR 79,65
18 79532 YERLİ ve MİLLİ BRAİLLE ALFABECİLERİ 79,60
19 68014 ROBEST - ES 79,53
20 48749 ŞAHİNBEY DENEYAP TEKNOGREN TAKIMI 79,43
21 50968 Cybereyes 79,23
22 74751 STRUGGLERS 79,00
23 50392 Tekerlekteki GÜÇ 78,77
24 79685 castorfiber 78,35
25 49064 VITECH 78,27
26 56660 BİL-TEK ROBOTİK 78,23
27 47715 SGM ardunio takımı 78,17
28 42097 Engelsiz 77,98
29 72777 TeknoTarım 77,92
30 70141 GELECEĞİN LİDERLERİ 77,88
31 70248 ENGELSİZ ADIM 77,78
32 46520 BanBoat-4 77,53
33 69373 MATE-TECH 77,40
34 78632 ZMTAL2021 A TAKIMI 77,37
35 80132 MERKÜR 77,23
36 63105 BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ 77,17
37 58522 Hexabro'z 77,07
38 75737 İstiklal ST 76,23
39 63769 YFL Engelsiztekno 76,12
40 47001 YiğidoTek 75,30
41 58974 Erkam Roboteam-1 75,08
42 52983 Gözcüler 74,90
43 51852 UMUT IŞIĞI 74,87
44 31229 DELTA GÖKSU 74,73
45 46793 Yunus Emre 74,48
46 62322 Rİ-TAM² 73,10
47 64271 MİNERVA 72,97
48 47517 TEKNOSAFE 71,92
49 46882 BİLGE-TECH 70,98
50 51388 OEL-Tech 70,85
51 61405 Electrobia 70,25
52 64601 KİMYA42 69,82
53 46828 Selüloz 69,60
54 69145 ANKA 69,22
55 82428 Arı Robotics 66,13
56 72328 SCIENCE BRIDGE 63,97
57 71146 Engelli Dostları 36,25
58 58521 Team Scout 35,95
59 49540 Byte Optimizers 34,70

 

 

Üniversite ve Üzeri Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN
1 52215 TİD3B 97,27
2 66644 Sigun 90,90
3 56300 Münhasır 88,47
4 53689 Parzival Robotics 87,40
5 58834 CHALLENGERS 86,42
6 63592 Sensoft 85,82
7 38636 BTÜ BRAIN 85,13
8 44810 Team Crossbones 84,88
9 70611 Fener 83,07
10 45249 IEEE YTU BIOMECH 81,83
11 53818 Tîr-i Baran 1.0 80,35
12 29798 Ar-Ge Garaj 80,12
13 68347 KUASAR 77,58
14 69724 SAYUMU Exo 76,75
15 64121 ADVENCERS 74,08
16 53812 YAZGİT GlasSes 73,20
17 45911 HAYYAN 72,97
18 79058 Nadiriz 72,28
19 67677 NEBU 71,37
20 82594 Bak Engelli Çocuk Bir Uçağı Uçuruyor 68,88
21 48026 Yol Gösterenler Takımı 67,95
22 38733 Bubiyim 67,63
23 55199 RACLAB-Inspire 66,27
24 44436 ORBOTEK 63,35
25 64076 Regulus 62,55
26 56435 EĞİTİMİN KALBİ 61,67
27 73545 Harrtech 61,38
28 63132 CodingMode 60,25
29 44891 Yapay Görüş 34,95
30 45419 Özbağ 34,90
31 68387 DESTEK 32,40
32 57598 TİMUR 29,90
33 37198 Braket 29,60
34 73232 Mass of Imaginary 28,00
Tüm yarışmacılarımıza başarılar dileriz.

 

 

Tarih: 2021-10-08