TEKNOFEST 2021 İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması Afet Yönetimi Kategorisi Final Sonuçları ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

Teknofest 2021 İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması Afet Yönetimi Kategorisi Final Sonuçları Ve Sıralamaları Açıklanmıştır!

TEKNOFEST 2021 İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışması Afet Yönetimi Kategorisi Final sonuçları açıklanmıştır! Takımların almış oldukları puanlar ve sıralamaları açıklanmıştır.
Sıralama aşağıdaki gibidir;

İlkokul Ortaokul Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN
1 66889 EMERGENCY TEAM 85,97
2 46897 IOT SAKARYA 85,00
3 32174 MALATYABEYİNTAKIMI 84,15
4 52816 OYUN KURUCULAR 82,80
5 53344 Kuraklık Savaşçıları 82,32
6 59757 KARDELEN 79,75
7 51303 Mahir 4.0 Gözcü 79,65
8 68679 ÇEVRECİ gazirobotik 79,03
9 56066 Kara Mamba 78,58
10 45278 Coder Team 78,45
11 45268 KÜÇÜK MUCİT 78,43
12 55080 FENTASTİK 77,80
13 55479 Adana Dosteller Robotik 77,77
14 79229 Acil180 77,60
15 74808 Rüya Ekip 77,57
16 50318 Air Knight 77,22
17 53810 YETAM 76,75
18 50299 Şilem75 76,25
19 71729 RoboCode 4.0 76,13
20 45346 Aspanda mAh 75,67
21 73115 BİLİMİN GÖLGESİ 75,52
22 63615 Sidrobit Boğan 75,10
23 72555 HAFIZ İHO BEYİN TAKIMI 74,92
24 53763 FIND US 74,75
25 56763 Kodika 74,60
26 44982 Vira1299 74,53
27 48678 ORMAN DOSTU 74,18
28 40944 Grup Artçı 74,12
29 83084 kayısıgücü44 74,12
30 75481 Kuzgun EBİ 73,83
31 38761 Şahinbey Deneyap Hidrojen 73,48
32 74588 UKE EMERGENCY PROTECTION 73,48
33 39431 TEKNO AFACANLAR 72,45
34 48683 ŞAHİNBEY DENEYAP TIM27 72,28
35 41783 BİR BİLEBİLSEM 72,20
36 54662 Fidan 71,60
37 46208 Biyopolimerler 71,52
38 40317 Yusuf bayık ilkokulu 71,43
39 52834 Formica 71,12
40 48896 Fuat Sezginin Öğrencileri 70,78
41 37346 kodErdemli 70,25
42 43797 GREAT LAKE FIGHTERS 69,72
43 64172 YENİ NESİL TULUMBACILAR 69,33
44 62659 MASTER GRUP 68,70
45 80341 ŞEHİTKAMİL KURTARMA 68,53
46 74336 Teknoloji Dâhileri 67,47
47 78884 Heron 67,30
48 39506 Bağcılar Enderun Kaşifleri 67,27
49 51818 Proje Mimarları 66,75
50 44558 TİHOT 66,45
51 74527 Tekno Dahiler 66,00
52 53242 İki Aydın Takımı 65,77
53 35546 Deprem Elçileri 64,73
54 60935 TEKNO İKİLİ 64,05
55 44403 Sumotik 63,90
56 37775 DOĞA SEVERLER 62,07
57 42990 bilgirobotik team jr. 58,67
58 56923 Geleceğin Kahramanları 35,45
59 73950 Nero 35,40
60 63548 SOULMATE53 34,00
61 49001 ege 32,55

 

 

Lise Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN
1 44935 A06 OSMANİYE İHAFAİYESİ 88,80
2 71261 QUARTET OF SCİENCE 87,00
3 56026 OSMANİYE GENÇLİK MERKEZİ TEKNOLOJİ TAKIMI 85,35
4 50268 NOOD 84,40
5 43571 HendekRobot 84,10
6 49317 BAGx 83,15
7 64122 Le Soleil 83,05
8 51563 UZASOAY 82,45
9 69192 Enka_Savers 80,15
10 44234 Şehit Serkan Talan Teknoloji Takımı 79,77
11 72434 YEŞİL OK 79,70
12 60032 XE-Technicians 79,65
13 57633 ACI Solution Developers 78,65
14 74304 Yaşam Mucitleri 78,30
15 64909 Muhafızlar Takımı 77,90
16 74010 start up future 77,10
17 54761 60 DYNAMICS 76,98
18 61431 NİŞANTAŞI LAZER TEKNOLOJİ TAKIMI 76,90
19 79627 EARTHBOUND 76,60
20 46465 Meleğin ışığı 75,80
21 49076 TASOGG 75,75
22 46996 YiğidoTek 75,35
23 54535 ATLAS 75,25
24 58358 Fox River Teknoloji Takımı 74,48
25 72285 SCIENCE BRIDGE 73,85
26 69035 KARDELENLER 73,20
27 69726 RoboCahit 73,00
28 31952 Şahinler 72,75
29 71459 ÖZYIDIZLAR 72,70
30 61119 Alone WARRIORS 72,70
31 38501 Ülgen 71,65
32 64166 Aksa-Hayal 71,60
33 57269 SİRİUS 71,20
34 35953 ATMACA TAYFA 71,10
35 68760 GAAKR-04 TAKIMI 70,85
36 55941 Cube - Tech 69,60
37 80995 RAMTAL 69,20
38 51457 FÜTÜVVET 68,60
39 81244 Otokorur 68,25
40 52508 Dream It 68,05
41 30022 Salvatorii 67,75
42 69997 Acil vaka 66,40
43 64819 [email protected]@[email protected] [email protected]Ğ[email protected]@[email protected] 65,60
44 64164 Team Bazingaa 62,95
45 54119 Depremzede 62,90
46 61114 IRD 61,95
47 46828 Selüloz 32,60
48 56616 DERELİ_DGE 31,30

 

 

Üniversite ve Üzeri Seviyesi :

SIRA NO BAŞVURU ID TAKIM ADI PUAN
1 53648 FilikaElçi 89,65
2 62306 Vefa Havacılık 87,80
3 82728 MikroHobist 85,15
4 45063 ITU BEES R&D TEAM 84,05
5 50633 LÜLEBİLSEM2 83,50
6 64818 CrewTech 81,75
7 70364 Bursa Drone 77,90
8 83463 SPATIUM COMM 77,15
9 66631 UVOT 77,10
10 68956 BioMetheus 76,80
11 74572 YTU MAGLEV 76,05
12 68102 HaHaaaaa 76,00
13 63521 ROBO ORKESTRA 75,40
14 71732 Automata 75,30
15 77096 Safe Route Planners 74,75
16 69519 UMAY 74,10
17 64642 Kırmızı Kod 73,00
18 56013 ARAT 72,80
19 49669 Ateş Avcıları 72,70
20 79156 YENİLİKÇİ MEMURLAR 72,65
21 80621 KOMBİNE 71,65
22 79238 100GEÇ 70,75
23 72629 İHArran 70,15
24 58120 İSTE Deprem 69,95
25 31596 Tuşba Gençlik Merkezi RIGIDTEAM 69,90
26 35997 Hezarfen Teknoloji Takımı 69,40
27 60039 SU-pPORT 69,35
28 71015 Sensöndür 68,50
29 62495 Tulgay 68,50
30 78966 HEXAGON 68,25
31 74432 ASUTAY 67,40
32 49883 Fırat Akademi 64,70
33 82930 GAMDA 64,50
34 39758 KTUN Forest Guardians 62,90
35 77648 BTU PRAISE 62,45
36 79420 RoboDog 62,30
37 73752 DÜKAT - AGHARTA 62,25
38 69098 KarDelen 61,00
39 47573 LOTUS 60,88
40 73243 Teknisyen35 59,20
41 39028 AKÇETEK 59,15
42 58244 İntelligence 58,90
43 72392 EGE Puzzles 56,85
44 71116 Tie The Lives 32,80
45 74960 EDU-VR 32,30
46 63848 Arel Rover Takımı 29,80
Tüm yarışmacılarımıza başarılar dileriz.

 

 

Tarih: 2021-10-08